o nas

     Działamy na rynku wymiany walut obcych jako Kantor Wymiany Walut od 1998 roku. Przez ten czas prowadziliśmy kilka placówek kantorowych gdzie zdobyliśmy sobie stałą i zadowoloną z naszych usług klientelę.

     Zawsze przede wszystkim dbaliśmy o dobro klienta , rozumiejąc że klient dobrze obsłużony to klient gotowy do dalszej współpracy. Mamy świadomość, że tylko współpraca z klientem i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom może przynieść nam daleko idące korzyści . Dlatego staramy się mieć zawsze do dyspozycji klienta odpowiednią ilość każdej waluty znajdującej się w naszym koszyku walutowym .

     Klienci odwiedzający kantorowe strony internetowe poszukują głównie informacji o kursach kupna i sprzedaży przy większych ilościach, dlatego na naszej stronie internetowej zamieszczamy tylko ceny hurtowe walut obowiązujące dla transakcji powyżej 10000 PLN. Klienci detaliczni mogą sprawdzać ceny w kantorze na tablicy świetlnej oraz pod numerami  telefonicznymi : 32 775 31 67 i 32 231 42 47.

     Staramy się sprostać wszystkim wymogom prawnym dotyczącym naszej działalności odnośnie Ustawy Prawo Dewizowe jak i wymaganiom NBP. Dbamy też o to aby nasi pracownicy przechodzili wszelkie  szkolenia , tak by poziom ich pracy odpowiadał standardom usług kantorowych.

———————————————————————————————————